10 Şubat 2016 Çarşamba

Fotoğraflarla Pınar Karşıyaka - Reggio Emilia maçı

Pınar Karşıyaka bu akşam Karşıyaka Arena'da İtalyan rakibi Reggio Emilia'yı farklı bir şekilde 109-66 mağlup ederek Euro Cup'ta son 16 takım arasına adını yazdırdı. Grubunda 6 maçta 3 galibiyet elde eden Kaf Kaf böylece grubunu ikinci sırada tamamlayarak Son 16'da Galatasaray Odeabank'ın rakibi oldu. 


Tam kadro olduklarında oldukça iddialı bir takım olan İtalyan ekibinin İzmir'e önemli eksiklerle gelmesi nedeniyle henüz maç başlamadan Karşıyaka'nın favori gösterildiği maçın daha başından yeşil kırmızılılar üstünlüğü elde ederken yüzdeli hücumlarla rahat bir galibiyet elde ettiler. Rakibin eksikleri nedeniyle maç sonrası yorumlarının fazla da anlam taşımayacağı maçta Arena'da bulunduğumuzdan maçı yorumlamaktansa atmosferi sizlerle paylaşmayı daha doğru bulduk. İşte sahadan ve tribünlerden kareler. 

Öncelikle karşılaşma öncesine gidelim. Belki de maçın en anlamlı pankartı geçtiğimiz hafta babasını kaybettikten sonra birkaç gün içinde ülkesine gidip kritik maçlarda takımını yalnız bırakmayan Bracey Wright'a...

Ve karşılaşmanın hava atışı yapılır. Maçın sonucu zaten herşeyi anlatıyor. Fotoğraflar da tribünün coşkusunu...
Ve maçın sonu. Artık rakip bench maçı bırakıp Karşıyaka taraftarını kameralamaya başlıyor. Skorbordda farklı bir skor. Taraftar mutlu şekilde galibiyeti kutluyor. Son 16'da rakip Galatasaray Odeabank. İki temsilcimize de başarılar...2 yorum:

  1. Kenny Gabriel 25sy- 5rb
    Lazeric Jones 16sy- 8as
    ve belki de en değerlisi Egemen Güven 11sy - 5rb - 2bl

    YanıtlayınSil
  2. Güzel maçtı. İtalyanlar eksik ama sonuçta Seri A liderini eze eze yendik.

    YanıtlayınSil