16 Temmuz 2018 Pazartesi

Galatasaray'da taraftarlar isyan etti

Galatasaray taraftarı isyan etti

Galatasaray taraftarı yeni sezon öncesi basketbol takımındaki sessizliğe sonunda isyan etti. Sarı kırmızılılarda önce Oktay Mahmuti'nin gitmesi, ardından herhangi bir coach hamlesi gelmemesi ve transferde de bir adım atılmaması taraftarı sonunda çileden çıkarttı. Galatasaray taraftarları sosyal medyadan #GSBasketbolunaSahipÇıkın hashtag'iyle başlattıkları kampanyayla yönetime mesaj yollarken, takıma destek çağrısında bulundu. Cimbom'da yeni sezon öncesi yabancı oyuncuların kontratları sona erirken, yeni transfer girişimi de görülmemişti.

8 yorum:

 1. taraftarlar geçrekten haklı. transfer sezonu bitti bitecek halen takımdan bizleri memnun edecek bir transfer gelmedi bu kadroyla olmaz.

  YanıtlaSil
 2. Yönetimin taraftarın sesini dinlemesi gerekiyor bu tür işler sezon başlamadan önce hazırlanmalı, coach'ın takıma alışması lazım.

  YanıtlaSil
 3. Taraftarların sabrı tükenmiş belli ki kimse durduk yere olumsuz hareketler yapmaz

  YanıtlaSil
 4. Galatasaray maalesef futbolun aksine basketbolda çok geri planda yer alıyor. Açıkçası ben bunu birazda taraftar kitlesinin az olmasına bağlıyorum. Galatasaraylı kişiler basketi fazla desteklemiyor. Basket severlerin çok daha iyi baskı yapması şart.

  YanıtlaSil
 5. bazı durumlarda her zaman değişiklik yapmak bence iyi olur.

  YanıtlaSil
 6. yönetim bu işe el atmalı yoksa gelecek sezon basketbol adına hiç iyi şeyler görmüyorum takımda.

  YanıtlaSil
 7. Bakalım Ertuğrul Erdoğan dönemi başladı. Kadroya da 3 yeni oyuncu aldılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu hamle ile taraftarın siniri biraz alındı ama radikal değişiklikler gelmezse gelecek sezon sonu yine aynı olacak

   Sil